Jdi na obsah Jdi na menu
 


11. června 2009 - tak jsme se vrhli na agility. Ani jsem nedoufala, že to půjde, ale jde to. Po 3. hodině už skočíme 3 překážky najednou, zvládnee Ačko, tunel a s překvapením i kladinu, i když Dargo chodí jako baletka a společně s ním máme v očích paniku, aby nepadal na jednu nebo na druhou stranu.

10. května 2009
- tak jsem se zbláznila a Dargoušek na mě vrhá ráno vražedné pohledy, kam že to takhle brzy zase jdeme. Přidali jsme si další venčení a začali jsme běhat

8. května 2009
- byli jsme na bonitaci a Dargoušek se předvedl v parádním světle. Splnili jsme podmínky a na rodomenu nám svítí zelené razítko
CHOVNÝ PES.


10. listopad 2009 - Dargouškovi dorazily výsletky RTG. Spadl mi kámen ze srdce.
                              Výsledek:     DKK 0/0       DKL 0/0

24. září 2008 - kluci uz jsou kamaradi a kdyz se zacnou honit, tak to stoji za to. Taky jsem pridala nejake fotky Gregorka

11. srpna 2008 - vidím, že už jsem dlouho neaktualizovala ... trochu je upravíme i pro kocoura

Přidám nějaké fotečky z letošního léta. Dargo měl léto plné výletů a navíc několik překvapení, i když ne všechna byla veselá.

Dargo s námi začal rybařit a je z toho nadšený. Nejen že se mu líbí, že může běhat venku, ale také s námi aktivně chytá. Hlídá pruty a těší se na každou vytáhnutou rybičku. Jen byl zklamaný,k dyž jsme vytáhli malou štiku, že k ní moc nemohl, aby ho nekousla.
Také s námi přetrpěl několikadenní výlet do Českého ráje a stal ze z něho horolezec amatér, kdy běhal po Prachovských skalách jako kamzík.
Také jsme strávili týden v Českém středohoří, kde mohl lítat po loukách a měl sebou společnost svého psího kamaráda a navíc bandy dvounohých společníků.
Před několika týdny nás opustil mourovatý kocourek Mikeš, který s námi žil 14 let a Dargo s ním vyrůstal. Nám i Dargovi se dost stýskalo, tak jsme se rozhodli pořídit nového člena rodiny. Je to tříměsíční britský kocourek Gregori s PP. Zatím si moc nerozumí, ale určitě se to zlepší a budou z nich kamarádi.

17. listopadu 2007 - přidán výsledek z výstavy


16. září 2007 - přidány nové fotky


28. dubna 2007 - přidán výsledek výstavy, fotečky


11. listopadu 2006 - přidány nové fotky


19. října 2006 - tak se pokusím o přidání nějakých foteček. Dargovi nedávno odbylo 9 měsíců a zase nám trochu přibyl na 43 kg. Taky náš bráška Hardy má nové stránečky (odkaz je na hlavní stránce)

17. září 2006 - tak ten můj drobeček má již 41 kg. Vůbec netuším, kde to má. :o) Asi nosí cihly v kapsách.

2. září 2006 - tak máme za sebou další výstavu a myslím, že můžeme být spokojeni. Náš výkon se docela zlepšil oproti první výstavě, tak se budeme snažit, aby to příští výstavu vypadalo ještě líp.

26. sprna 2006 - tak přibyly další fotečky z výletu a nejen z něj


11. srpna 2006 - dneska jsme přišli k první ošklivé zkušenosti s cizím psem. Při odchodu domů z velké procházky si k nám přišel čuchnou pes a najednou se Dargovi zakousl do hlavy v oblasti oka. Psa jsem chytla za hřbet a on naštěstí pustil. Ovšem reakce paničky onoho roztomilého pejska byla s prominutím na pár facek. :o) Seděla si u piva a ještě mi sprostě nadávala, když jsem za ní šla, aby si psa laskavě hlídala. Reakce byla ta, že můj pes byl na volno. Byl, ale u nohy a vodítko by ho rozhodně nezachránilo. Štěstí nám naštěstí v té smůle přálo, má jen záseky od zubů kolem oka.

Ale asi to bolelo víc mě, než Darga.7. srpna 2006 - tak přibyly nové fotografie. Dargo roste jako z vody a nějak jsem zapomněla fotit

- ve fotogalerii rodokmen je také ve výstavním postojí, kde ale máme stále co vylepšovat22. července 2006 - přidány výsledky z výstavy (možná budou i fotografie)12. července 2006 - přidány nové fotografie


7. července 2006 - přibyly nové fotky s kámoši25. června 2006 - k dnešnímu dni má Dargo 57 cm v kohoutku a 25 kg.